Warning: Declaration of c2c_ConfigureSMTP::options_page_description() should be compatible with C2C_Plugin_023::options_page_description($localized_heading_text = '') in /stronawww/wp-content/plugins/configure-smtp/configure-smtp.php on line 47

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /stronawww/wp-content/plugins/configure-smtp/configure-smtp.php:47) in /stronawww/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php on line 1197
WOT PTP poleca szkolenie „Terapia systemowa rodzin i par z elementami terapii psychodynamicznej” » POLSKIE TOWARZYSTWO PSYCHOLOGICZNE - WARSZAWSKI ODDZIAŁ TERENOWY

Aktualności

Z przyjemnością informujemy Państwa o czteroletnim szkoleniu „Terapia systemowa rodzin i par z elementami terapii psychodynamicznej”, które rozpocznie się w styczniu 2018 roku w Warszawie. Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które chcą poszerzyć własny warsztat terapeutyczny o systemową terapię rodzin i par. Osoby szkolące to pracownicy naukowi, superwizorzy i certyfikowani psychoterapeuci. Kierownikiem merytorycznym szkolenia jest dr hab., prof. UW Barbara Tryjarska, a jego program łączy wiedzę naukową z doświadczeniem praktycznym.

Osoby, które w formularzu zgłoszeniowym powołają się na hasło „zniżka WOT PTP”, otrzymają 300 złotych zniżki. O taką kwotę zostanie obniżona płatność za czwarty rok szkolenia. Zniżka ta nie wyklucza innych zniżek wymienionych w regulaminie szkolenia.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: WOT PTP poleca  .