Aktualności

IV Otwarte Seminarium Filozoficzno-Psychiatryczne

Szanowni Państwo.

Przesyłamy poniżej zaproszenie na seminarium organizowane przez Instytut Filozofii.

………………………………………

ZAPROSZENIE

W dniach 23-24 kwietnia 2016 roku w sali „szklanej” na parterze Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego na ul. Dobrej 56/66 odbędzie się IV Otwarte Seminarium Filozoficzno-Psychiatryczne. Tematem przewodnim konferencji są RELACJE – hasło szerokie interpretowane m.in. jako intersubiektywność (ja w relacji do innych), relacja indywidualna (ja w stosunku do siebie), wzajemny związek umysłu i ciała, ale także jako związki z instytucjami, wartościami, historią, kulturą i sztuką, a w końcu z życiem. O tych i innych aspektach relacji w kontekście zdrowia psychicznego dyskutować będą m.in. filozofowie, psychiatrzy i psychologowie.

IV OSF-P organizuje Instytut Filozofii UW, Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych UW we współpracy z warszawskim Instytutem Psychiatrii i Neurologii oarz Instytutem Filozofii UMCS.

Konferencja, zgodnie z nazwą, jest otwarta, czyli DARMOWA i NIE PROWADZIMY ŻADNEJ REJESTRACJI SŁUCHACZY.
Osoby wyrażające chęć uzyskania certyfikatu uczestnictwa w IV OSF-P prosimy o kontakt przez FB albo przez naszego maila filozofiaipsychiatria@gmail.com.

Natomiast w sprawie zapisów na warsztaty, które organizujemy jako popołudniowe imprezy towarzyszące w tygodniu następującym po konferencji (25-28 kwietnia) prosimy o kontakt na adres warsztatyosfp@gmail.com. Lista warsztatów dostępna jest pod adresem //http://ivosfp.wix.com/ivosfp#!warsztaty/bc7a9 //.

Informacje na temat konferencji będą publikowane na tej stronie fb oraz na // http://ivosfp.wix.com/ivosfp //. Zapraszamy także na stronę wydarzenia na portalu społecznościowym fb // https://www.facebook.com/events/210105206012304/ // oraz główną stronę OSF-P // https://www.facebook.com/otwarteseminariafilozoficznopsychiatryczne/ //, gdzie będziemy informować o innych formach naszych działaniach związanych z tematyką ze styku filozofii, psychiatrii oraz psychologii.